Trpět pro krásu

Česko má po tomto víkendu zase o jednu miss více. Přibývá velmi mladých dívek, kterým k vysněným tvarům pomáhá estetická chirurgie. Na plastiku se dnes často chodí skoro jako ke kadeřníkovi - s tím rozdílem, že to může skončit znetvořením, poškozením zdraví, v krajním případě smrtí.

Jsem přesvědčena, že mezi finalistkami je spousty dívek, které nějakou úpravu mají, říká modelka Diana Kobzanová, která se netají tím, že rovněž podstoupila zvětšení prsou. „Já si na operaci vydělala sama, ale holka z rodiny, v níž nejsou peníze problém, často dostane zákrok třeba k narozeninám,“ Poznamenává Kobzanová, bývalá Miss ČR.

Karlu Urbanovi z pražské kliniky Esthé se nechce odpovídat na otázku, kolika modelkám takto vypomohl více zde...


Týden

  • Trpět pro krásu


Life StyleJackieJuicyEstetická chirurgieChytrá ženaEstetická medicínaTýdeník KvětyBlesk pro ženyGolf & StyleČeský rozhlas 2 - PrahaProfitMagazín Víkend HNBlesk zdravíKatkaBleskVitalia.czVlastaELLE.CZČIA News.czdeník.czDietaSanquisNovinky.czPrávoPrimaŽena.czMarianneČRo1 RadiožurnálFitstylPřekvapeníDo kabelkytn.czForbesfacestar.czInMagazín.czŽena podnikaleka.czHealth&BeautyTrendMagazínEstetikaStoryInstinktMoje zdravíLetní akce na operaci prsou.PODĚKOVÁNÍKRÁSNÁ BUDKOVÁ CHCE BÝT JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ!Tereza Budková si nadělila dárky dopředuDoktor Urban rozmluvil modelce Anetě Vignerové operaci!Zdraví a krásaK vyššímu sebevědomí plastickou operací břichaRHINOPLASTIKAPULSŽena a život