Díky MUDr. Urbanovi mám lepší pocit ze sebe sama

 

Plastickou operaci prsou jsem zvažovala dlouhou dobu. Několik let jsem se uklidňovala tím, že podobný zákrok vlastně nepotřebuji, že se mi do něj nechce investovat tolik peněz a že by to okolí nepochopilo. Na svůj mindrák jsem se snažila nahlížet jako na slabost, se kterou musím bojovat... A bojovala jsem s ní dlouhých sedm let.

Až letos v létě jsem si uvědomila, že žádná investice není dost velká, pokud se jedná o kvalitu vašeho života. Že vám může být úplně jedno, jak ten fakt přijme okolí, protože jde jen o vás a vaše tělo... A hlavně, že potřeba cítit se ve svém těle dobře rozhodně není slabost.

Pana doktora Urbana jsem si vybrala po pečlivém zvažování. Důkladně jsem prostudovala jeho životopis a pročetla hodnocení pacientek, definitivně však rozhodlo první osobní setkání. Pokud se k výkonu odhodláte po tak dlouhé době, chcete, aby bylo vše perfektní a výběr chirurga je velice důležitý. Vybíráte vlastně člověka, kterému vložíte do rukou svůj život. A já jsem vybrala toho nejlepšího! Od první konzultace na mě pan doktor působil velice příjemným dojmem a ihned ve mě vzbudil důvěru. Byl nesmírně trpělivý, ochotný vše vysvětlit a odpovědět na všechny zvídavé otázky. Dokázal mě svým přístupem uklidnit do té míry, že jsem se samotného zákroku téměř nebála.

A neměla jsem k tomu ten nejmenší důvod. Výsledek operace dalece předčil všechna má očekávání. Když jsem se doma poprvé viděla bez obvazů a prádla, bylo to pro mě to největší zadostiučinění, nelitovala jsem peněz ani pooperačních bolestí. Věděla jsem, že jsem udělala to nejlepší rozhodnutí a že budu panu doktorovi nadosmrti vděčná za úžasně odvedenou práci! Dva měsíce po operaci si konečně naplno užívám výsledek, bez obvazů, podprsenek, modřin, bolesti a jiných omezení.

Díky panu doktorovi nemám jen nová prsa, mám i lepší pocit sama ze sebe a svého těla a důvod se na sebe pokaždé usmát do zrcadla. Plastická operace mi pomohla nejen fyzicky, ale i psychicky. Pan doktor je pro mě vlastně nejen chirurg, ale i terapeut :). A já jsem mu za jeho práci i za lidský přístup k pacientům neskutečně vděčná!

Kristýna

PODĚKOVÁNÍLife StyleJackieJuicyEstetická chirurgieChytrá ženaEstetická medicínaTýdeník KvětyBlesk pro ženyGolf & StyleČeský rozhlas 2 - PrahaProfitMagazín Víkend HNBlesk zdravíKatkaBleskVitalia.czVlastaELLE.CZČIA News.czdeník.czTýdenDietaSanquisNovinky.czPrávoPrimaŽena.czMarianneČRo1 RadiožurnálFitstylPřekvapeníDo kabelkytn.czForbesfacestar.czInMagazín.czŽena podnikaleka.czHealth&BeautyTrendMagazínEstetikaStoryInstinktMoje zdravíLetní akce na operaci prsou.KRÁSNÁ BUDKOVÁ CHCE BÝT JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ!Tereza Budková si nadělila dárky dopředuDoktor Urban rozmluvil modelce Anetě Vignerové operaci!Zdraví a krásaK vyššímu sebevědomí plastickou operací břichaRHINOPLASTIKAPULSŽena a život