Doktor Urban rozmluvil modelce Anetě Vignerové operaci!

 

 

Větší, hezčí, umělá. To je v současné době sen mnoha žen a hlavně modelek. Nová prsa chtěla i Aneta Vignerová. Z kliniky ale odešla s prázdnou.

Aneta se rozhodla, že navštíví po vzoru svých kolegyň kliniku plastické chirurgie, kde by si ráda nechala upravit prsa. Ale stalo se něco, s čím nepočítala.

Aneta se objednala k MUDr. Karlu Urbanovi předem na konzultaci. Když ale přišla a lékař jí prohlédl, konstatoval, že na jejích prsou neshledává žádnou vadu, kvůli které by musela podstoupit plastickou operaci. Prý se velmi často stává, že klientkám jejich touhu po plastické operaci rozmluví.

„Důvodů k plastické operaci je mnoho: vpáčené bradavky, výrazná asymetrie, modelace povislých prsů, zvětšení téměř chlapeckých prsů, zmenšení nadměrně velkých prsů nebo například vytvoření nového prsu po jeho odebrání z důvodu nemoci. Nic z toho ale není Anetin případ. Prsa má mladistvá, velikostně přiměřená postavě, zdravá a plná. Byl by to pro ni zbytečný zásah," popsal svůj odborný názor na Anetin požadavek Karel Urban z kliniky Esthé.

Aneta je krásná mladá žena, které by její vzhled mohla závidět nejedna příslušnice něžného pohlaví. Nároky modelingových agentur jsou ale velmi vysoké a kdo se chce v modelingu udržet, musí tyto požadavky ctít. „Já jsem určitě zastáncem přírodních metod, ale někdy to změnou jídelníčku a sportem prostě už změnit nejde. Když si tedy člověk trochu pomůže, nic proti tomu nemám. Musí to ale stále vypadat přirozeně," přiblížila důvod svého kladného postoje k plastickým zákrokům modelka.

I přesto, že je nyní pro plastickou kliniku „nevhodnou adeptkou", nehodlá usnout na vavřínech. „Určitě se budu snažit dodržovat zdravý životní styl, protože člověk na sobě musí neustále makat. Když poznám, že už cvičením nic nezmůžu, půjdu se ráda opět poradit s panem doktorem," plánuje Aneta.

Zda se na kliniku jednou vrátí jako pacientka s jasným požadavkem, nevyvrací. Příroda se dle jejích slov může projevit v určitých obdobích života, která jsou pro tělo náročná. „Zatím samozřejmě nevím, jak to jednou bude, ale pokud by se mělo moje budoucí  těhotenství a kojení podepsat na mých prsou, určitě přijdu," děti prý ale zatím neplánuje, protože vše má svůj čas. S přítelem se čerstvě přestěhovali, a radují se z nového prostředí.

  _dsc9940_3774x5197_1535697558.jpg  _dsc0061_5197x3771_1535697523.jpg

 

 
Doktor Urban rozmluvil modelce Anetě Vignerové operaci!

  • Doktor Urban rozmluvil modelce Anetě Vignerové operaci!


Life StyleJackieJuicyEstetická chirurgieChytrá ženaEstetická medicínaTýdeník KvětyBlesk pro ženyGolf & StyleČeský rozhlas 2 - PrahaProfitMagazín Víkend HNBlesk zdravíKatkaBleskVitalia.czVlastaELLE.CZČIA News.czdeník.czTýdenDietaSanquisNovinky.czPrávoPrimaŽena.czMarianneČRo1 RadiožurnálFitstylPřekvapeníDo kabelkytn.czForbesfacestar.czInMagazín.czŽena podnikaleka.czHealth&BeautyTrendMagazínEstetikaStoryInstinktMoje zdravíLetní akce na operaci prsou.PODĚKOVÁNÍKRÁSNÁ BUDKOVÁ CHCE BÝT JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ!Tereza Budková si nadělila dárky dopředuZdraví a krásaK vyššímu sebevědomí plastickou operací břichaRHINOPLASTIKAPULSŽena a život